OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Esna size ulaştığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi midein elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Yaramaz cahillik çıktı yetişgaraz hale geldi. Yetişkinlerin umumi olarak oynadığı bu oyundan oldukça haz alacaksınız.

Okey oyunu, genel ağ bağlantısı olmadan elektronik beyinınız üzerinde en pop ve şen masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz vüruttirilen bir oyundur.

Dubara ortamında çip olarak adlandırılan puanları kazanılmış olduğunızda rakiplerinizle aranızdaki farklı açmanız kabil olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz matrak vakitleri vesair kullanıcılarla paylaşmanızı sağlayacak olan siteler sebebiyle bu imkanları elde edebilirsiniz.

İnsanların bir yandan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri oyun sitesi olarak hizmet veriyoruz.

Mevhum dünyalık ve farazi malların hiçbir vakit bizden veya bir kellekasından asıl kredi, tam mal yahut ciddi hizmetler ile değkonutirilemeyeceğini akseptans edersiniz.

Okey plus oyununu taşınabilir telefondan oynamak yürekin çoğu şehir, aplikasyon uygulamasını cep telefonuna indirilmesini şart koşarlar. Fakat aplikasyon indirerek temaşa oynama şansını elde edersiniz.

Sanal ortamda güvenemediğiniz insanoğlu yerine yekta başına veya arkadaşınız ile ayrı bir göz da okey oyna yapabiliyorsunuz.

bune ya madem robot la oynuyoruz bize görklü ülke verin çünkü dağıtılan taşların nimsından fazlası boş bide robot çok muaddel 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Mevhum ürünler yahut hayalî paraya iye değilsiniz, bunun adına bunları tutunmak için sınırlı bir zatî silme edilebilir lisans satın almış olursunuz.

Bütün dünyada 31 Kânunuevvel 2020'den sonrasında Flash ve Flash Player destekleyen mukayyetmların yararlanmaı maalesef kaldırılacaktır. 101 Okey oyunumuzda Flash destekli bir piyes olduğundan bu tarihten sonra neşriyat canına son verilecektir. Mevcutta mevcut VIP 101 Odalarının sahipleri ise bu tarihten sonra veya yalnız Mynet Müşteri Hizmetlerine ulaşarak odalarını Okey, Tavla veya Mega Göz ile bileğkonuimini sağlamlayabilirler.

Okey oyna sizi huzursuz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda yalnızca hanımlar taraf allıkıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi huzursuz etmesine daha fazla ruhsat verilmiyor. İsteğinize bentlı olarak öteki desise odalarına girerek okey oyna.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu keyfi yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu pek çok imkan bulunmaktadır.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına özen etmeli, başka oyuncuların attığı taşları muayene etmeli ve daha şu denli iktisap etmek bağırsakin taktik geliştirmeyi savsaklama etmemelisiniz.

okey
okey oyna

Report this page